Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Stahovací schody JAP – komfortní přístup na půdu

Potřebujete řešení pro vstup na půdu nebo do občasných skladových prostor? Pro rodinné či bytové domy jsou vhodné stahovací schody. Nepřekážejí v chodbě či na patře, dají se velmi snadno a rychle použít. Stahovací schody jsou rozhodně lepší než žebříky, které nejsou příliš bezpečné. Však víte, že na půdě potřebujete občas uskladnit staré věci. A mít bezpečný přístup po schodech se vyplatí. Neriskujte své zdraví jen proto, že se vám pořízení schodů zdá příliš nákladné. Z naší nabídky si určitě vyberete stahovací schody za rozumnou cenu.

Ovládání stahovacích schodů je snadné a zvládne je téměř každý. Pomocí stahovací tyče se otevře spodní víko a rozloží se buď žebřík složený ze dvou dílů, nebo do podoby harmoniky. Sendvičové víko se ovládá synchronně, tedy, když otevřete spodní díl, současně se zvedne vrchní díl. Stahovací schody jsou buď s jednoduchým dřevotřískovým víkem nebo vybavené protipožární izolací či zateplené. Nemusíte se bát, že právě půdním otvorem vám bude unikat teplo. Pořiďte si domů elegantní řešení přístupu na půdu.

Stahovací schody JAP z naší nabídky mají více variací rámu pro různě velké stavební otvory. Kromě instalace do stropu, nabízíme stahovací schody JAP do svislé stěny. Jsou vhodné pro přístup do zvýšených podlaží z jiné místnosti nebo pro atypické budovy. Proč zbytečně budovat schodiště do míst, která využíváme jen zřídka? Vyberte si osvědčené typy stahovacích schodů Aristo, Lusso či Verticale. Jsou v jednoduchém provedení nebo s požární a tepelnou izolací.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.