Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Skryté zárubně – estetika rovných linií

Viděli jste někdy dveře, které přesně lícují se stěnou a to z obou stran místnosti? Prostory tak získají čisté linie a rovné stěny neruší zbytečné výčnělky. Vše působí velmi esteticky. To umožňují bezobložkové zárubně. Nová technologie zárubní a závěsných pantů pomáhá ukrýt tyto součásti dveří do stěny, takže neruší celkový vzhled. Skryté zárubně jsou novým bytovým konceptem, který dodává obytnému prostoru nový čistý styl.

Při pohledu na stěnu se dveřmi, jež mají skryté zárubně, vidíte jen obrys dveří v jinak kompaktní a hladké stěně. Žádné vystouplé zárubně či panty. Vše je dokonale skryto. Se stěnou z jedné strany lícují i dveře, které se u jedné místnosti otevírají dovnitř a u druhé ven. To u běžných dveří s normálními zárubněmi nemůžete docílit. Skryté zárubně mají univerzální použití – ve zděných i sádrokartonových příčkách. Inteligentní 3D panty se seřizují ve třech rovinách, takže dveře se stěnou vždy perfektně lícují.

Pořiďte si skryté zárubně, které dodají vašemu domovu moderní vzhled. Nový trend bezpolodrážkových dveří s pryžovým těsněním promění stěny se dveřmi k nepoznání. Nic už nebude rušit kompaktní hladkou stěnu, jen nenápadný obrys dveří. A když použijete různé barvy na dveře a stěnu? Výsledkem bude skutečně designový interiér. Nebojte se novinek – skryté zárubně vás nadchnou.

2 modelové řady

JAP 915 SKRYTÁ ZÁRUBEŇ AKTIVE 25/15

Modelová řeada Aktive 25/15 je určená pro případy, kde je potřeba otevírat dveřní křídlo směrem od sebe z pohledové strany. Je k tomu zapotřebí osadit zárubně dveřmi s polodrážkou.

nahled nahled nahled nahled

JAP 910 SKRYTÁ ZÁRUBEŇ AKTIVE 40/00

Modelová řada Aktive 40/00 je určena k otevírání bezpolodrážkových dveří směrem k sobě z pohledové strany.

nahled nahled nahled nahled

Ceník

OTEVŘÍT AKTUÁLNÍ CENÍK STAVEBNÍCH POUZDER, BEZOBLOŽKOVÝCH POUZDER A POSUVNÝCH SYSTÉMŮ.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.