Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Sklo s grafikou – to je kouzlo barev, tvarů či struktury

Dnes si už můžete vybírat z bohaté nabídky bytových součástí či doplňků. Můžete mít dřevěné dveře nebo skleněné. Chcete do kuchyně nové obkládačky, korek nebo barevné sklo? Další možnosti nám přinesla nová technologie – sklo s grafikou. Tato metoda zpracování skla přináší úplně nový design. Na dveřích můžete mít fotografii, která není jen nalepená, je součástí dveří, využívá prostupu a šíření světla. Sklo s grafikou - to je nový bytový prvek.

Sklo s grafikou v interiérech vyvolává neopakovatelnou atmosféru. Může být na dveřích nebo na celé skleněné stěně. Návštěvník si bude myslet, že je to celý obraz, ale vy mu ukážete, že stěna se dá otevřít a dá se jí projít. Jsou tam posuvné dveře, které grafika dovedně skryla. Sklo s grafikou přispívá k hravosti interiérů, ale také může podpořit firemní barvy a odborné zaměření. Dokonalé splynutí skla s grafickými motivy umožňuje sendvičová technologie skládání vrstvy skla a fólie s grafickým motivem.

Využijte sklo s grafikou také pro zástěny v kuchyních

Dalším využitím pro sklo s grafikou jsou kuchyňské zástěny. Dosud jste byli zvyklí jen na různé druhy keramických, korkových, plastových či dřevěných obkladů. Nyní se staly oblíbené skleněné zástěny, při nichž se často využívá skla s grafikou. Dokáží sladit barvy s kuchyňskými skříňkami nebo vnést do kuchyně motiv, který z vaření udělá příjemnou kratochvíli. Objevte nový bytový prvek, který si můžete vybrat v naší nabídce.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.