Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Schody a schodiště JAP

Jestliže jste navrhli všechny místnosti v domě, pořád to nebude ono, dokud nespojíte patra v jeden celek. A tím pojícím prvkem jsou schody a schodiště. Špatně vybrané schodiště může zkazit celkový dojem z jinak dobře řešeného objektu. Pro schody a schodiště vyberte správný tvar, materiál i vhodné zábradlí. Dbejte na to, aby jejich design odpovídal celkovému designu interiéru. Líbí se vám dřevěné schodiště, kovové nebo kombinované? Výrobky firmy JAP si poradí s nejrůznějšími požadavky. Jsou vhodné pro obytné i veřejné prostory a jsou naprosto bezpečné.

Obvyklým materiálem je dřevo. Schody a schodiště JAP ze dřeva působí solidním a masivním dojmem. Vytvářejí v prostoru pocit jistoty a jejich materiál je nám důvěrně známý. Takové schodiště je blízkým kusem nábytku. Nejčastěji se používá na jejich výrobu dub, buk, jasan či borovice. Schody a schodiště z nerezových materiálů vnáší do prostoru moderní, vzdušný styl. Takový výrobek je jako obdivovaný solitér ve výstavní místnosti. A co schodiště se skleněnými prvky, které prostor rozzáří světelnými efekty? Materiály lze samozřejmě i kombinovat.

Schody a schodiště podle tvaru a konstrukce rozdělujeme na:
  • Segmentová
  • Točitá
  • Bočnicová
  • Třmenová

Segmentová schodiště

Nemusíte mít schody a schodiště vždy jako celek. Velmi používanou konstrukcí je jejich skládání z jednotlivých segmentů - jde o segmentová schodiště. Většinou se skládají z kovových dílů, ale často se využívá kombinace kovu se dřevem. Vhodné jsou pro interiéry i exteriéry nebo do společných prostor. Segmentová schodiště JAP se díky své konstrukci mohou vyrábět v různém tvaru, aby zabrala co nejméně místa a byla pro používání naprosto bezpečná.

Točitá schodiště

Už na hradech a zámcích byla oblíbená, protože dokázala šetřit místem. V našich podmínkách platí stejné pravidlo: Když chceš ušetřit co nejvíce místa, zvol točité schodiště. Ale tato konstrukce přináší do obytných prostor či exteriérů další významný prvek – extravaganci a zajímavost. Každý si točitého schodiště všimne. Točitá schodiště JAP mohou být celodřevěná, celokovová nebo kombinovaná.

Bočnicová schodiště

Nepotřebujete hledat extravagantní tvar, ale nalézt jednoduché řešení pro přístup do pater? V nabídce firmy JAP je ideální typ - bočnicové schodiště. Je vhodné nejen pro společné prostorybytových domů a administrativních budov, ale i pro privátní prostory rodinných domů. Bočnicová schodiště mohou být celodřevěná, celokovová či kombinovaná.

Třmenová schodiště

Hledáte typ vzdušného schodiště bez zbytečně těžkopádné konstrukce? Váš požadavek může uspokojit třmenové schodiště JAP, které se zbavilo samostatného nosného prvku, a schodové stupně jsou upevněny přímo do zdi. Třmenové schodiště je vhodné do interiérů i exteriérů a většinou jde o kombinaci kovu, dřeva a skla.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.