Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Rekonstrukce starých domů a bytů – bydlete v novém

Nechcete se vzdát svého starého domu nebo bytu, ale víte, že potřebuje obnovu? A nespraví to jen nový nátěr. V takovém případě se vyplatí částečná rekonstrukce. Stačí, když použijete moderní dveře a kování, vyměníte podlahy či zvolíte moderní celoskleněné stěny. Uvidíte, jak taková rekonstrukce změní vzhled místností a dodá jim nový rozměr. V panelovém bytě zrekonstruujeme bytová jádra a nahradíme je moderními příčkami. Díky důmyslným posuvným systémům pro vás získáme nový prostor.

Rozhodli jste se pro moderní dveře, ale vadí vám kovové zárubně? S tím si poradíme. Pořiďte se stylové dveře SAPELI a my vám staré zárubně obložíme dřevem. Využijte náš produkt obložka OKZ. Ušetříte si nepříjemné bourání s prachem a špínou. Budete překvapeni, jak rekonstrukce změní vzhled vašeho bytu. Vybírat můžete z dvacítky modelů a z velké škály dřevěných dýh z celého světa. Moderní jsou také dveře z CPL laminátu nebo s dekorační fólií. Pokud toužíte po větším prostoru, zvolte posuvné dveře. Rekonstrukce dají prostor pro využití stavebního pouzdraJAP. Díky němu se dveře skryjí ve zdi. A je jedno, zda mát zděnou stěnu nebo sádrokartonovou příčku.

Místo bytového jádra budete mít stěnu s posuvnými dveřmi

Velkou změnu bydlení vám přinese rekonstrukce bytových jader. Doporučujeme dvojité stavební pouzdro UNIBOX do zděné i sádrokartonové příčky, které rozdělí koupelnu a WC. Už žádné otočné dveře, které vám brání otevřít další. Dveře se zasunou so pouzdra skrytého ve stěně a ničemu nepřekáží. Je to elegantní řešení do vašeho bytu. Ukážeme vám, že díky moderní technologii se rekonstrukce vyplatí pro instalaci celoskleněných stěn a skleněných dveří. Na celé stěně můžete mít grafický motiv nebo fotografii vlisovanou do skla.

Máte-li zájem o rekonstrukci bytu, navštivte náš showroom a prohlédněte si všechny výrobky přímo určené pro rekonstrukci. Vystaveny máme všechny nabízené možnosti vstupních bezpečnostních dveří třídy 2 a 3, stavební pouzdro UNIBOX určené především pro rekonstrukci bytového jádra, obložkové zárubně OKZ pro obklad kovové zárubně bez nutnosti bourání, ale také přes 120 dekorů velkoformátových podlah.

Zajistíme Vám kompletní realizaci včetně stavebních úprav a rekonstrukcí bytových jader a koupelen. Naše firma spolupracuje výhradně s prověřenými řemeslníky.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.