Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Posuvné systémy – základ pro posuvné dveře

Co chceme od posuvných dveří? Aby se posouvaly lehce, případně samy brzdily a nehrozilo žádné poškození. To splní jen kvalitní posuvné systémy z kvalitních materiálů, které vydrží i nadměrné zatížení. Posuvné systémy firmy JAP takové nároky splňují. Jsou vhodné pro dřevěné i skleněné dveře, pro modely jednokřídlých i dvoukřídlých dveří, i pro celé stěny složené ze dveří i jednotlivých fixních dílů. Dalším řešením při výstavbě bytů či jejich rekonstrukci je použití stavebního pouzdra, kde je posuvný mechanismu spojen s pouzdrem, do kterého se dveře zasouvají.

Výhody posuvných systémů JAP
  • Pro dřevěné i skleněné dveře
  • Skryté vodicí lišty i designové provedení
  • Možnost tichých dorazů
  • Synchronní ovládání
  • Možnost kombinace pohyblivých i fixních dílů

Posuvné systémy se dají přidělat na stěnu, na strop nebo připevnit ke dřevěné zárubni, například u dveří SAPELI. Většinou se skládají z lišty, která kryje vodicí drážku a vodicí mechanismus. K dispozici je také designové provedení s nerezovou tyčí a kladkou. Posuvné systémy JAP využívají moderní technologie tichých dorazů či jsou s pneumatickým brzděním.Na výběr jsou také varianty posunování dveří. Posun dvoukřídlých dveří může být jednoduchý nebo komfortní -při tlaku na jedno křídlo se synchronně posouvá i druhé křídlo, buď k sobě, nebo od sebe, případně paralelně.

S posuvným systémem můžete měnit velikost prostoru

Posuvné systémy umožňují elegantní sestavení například celých skleněných stěn. Ty se pak skládají z jednotlivých fixních a pohyblivých dílů. Je to výhodné například při řešení kanceláří, kde se podle potřeby vytvářejí různě velké konferenční prostory. Variabilní prostor můžeme mít i v bytě. Rázem si vytvoříte útulné prostředí nebo velký prostor při rodinné sešlosti. Posuvné systémy pracují s různou délkou lišt, takže mohou být různě velká i křídla dveří. Vyberte si z naší nabídky posuvných systémů i dveřního kování.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz