Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Posuvné systémy – základ pro posuvné dveře

Co chceme od posuvných dveří? Aby se posouvaly lehce, případně samy brzdily a nehrozilo žádné poškození. To splní jen kvalitní posuvné systémy z kvalitních materiálů, které vydrží i nadměrné zatížení. Posuvné systémy firmy JAP takové nároky splňují. Jsou vhodné pro dřevěné i skleněné dveře, pro modely jednokřídlých i dvoukřídlých dveří, i pro celé stěny složené ze dveří i jednotlivých fixních dílů. Dalším řešením při výstavbě bytů či jejich rekonstrukci je použití stavebního pouzdra, kde je posuvný mechanismu spojen s pouzdrem, do kterého se dveře zasouvají.

Výhody posuvných systémů JAP
  • Pro dřevěné i skleněné dveře
  • Skryté vodicí lišty i designové provedení
  • Možnost tichých dorazů
  • Synchronní ovládání
  • Možnost kombinace pohyblivých i fixních dílů

Posuvné systémy se dají přidělat na stěnu, na strop nebo připevnit ke dřevěné zárubni, například u dveří SAPELI. Většinou se skládají z lišty, která kryje vodicí drážku a vodicí mechanismus. K dispozici je také designové provedení s nerezovou tyčí a kladkou. Posuvné systémy JAP využívají moderní technologie tichých dorazů či jsou s pneumatickým brzděním.Na výběr jsou také varianty posunování dveří. Posun dvoukřídlých dveří může být jednoduchý nebo komfortní -při tlaku na jedno křídlo se synchronně posouvá i druhé křídlo, buď k sobě, nebo od sebe, případně paralelně.

S posuvným systémem můžete měnit velikost prostoru

Posuvné systémy umožňují elegantní sestavení například celých skleněných stěn. Ty se pak skládají z jednotlivých fixních a pohyblivých dílů. Je to výhodné například při řešení kanceláří, kde se podle potřeby vytvářejí různě velké konferenční prostory. Variabilní prostor můžeme mít i v bytě. Rázem si vytvoříte útulné prostředí nebo velký prostor při rodinné sešlosti. Posuvné systémy pracují s různou délkou lišt, takže mohou být různě velká i křídla dveří. Vyberte si z naší nabídky posuvných systémů i dveřního kování.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.