Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Akční ceny - dveře SAPELI s příčnou dýhou

Když nebude rozhodovat cena a dostanete vybrat mezi dýhovanými dveřmi, které ctí barvu a strukturu přirozeného dřeva, a dveřmi z umělé fólie? Samozřejmě že vyhrají dýhované dveře. Na druhou stranu je cena také důležitá. Ale nyní máte možnost získat dveře SAPELI s příčně řezanými dýhami se slevou od 3 600 Kč. Jde o novinku, která vnáší do světa dýh novou dimenzi. Dýhy se ze stromu řezají napříč, takže vytvářejí nové struktury a odstíny odlišné od podélných dýh. Ukazují nové řemeslné zpracování přírodního dřeva. Akční nabídka pro dýhované dveře SAPELI trvá do konce června. Platí při zakoupení celého kompletu dveří, tedy včetně zárubně.

Sleva na exkluzivní sukaté dýhy

Nabídka slevy pro dýhované dveře SAPELI je i pro sukaté dýhy. Ty vás zaujmou na první pohled. V jejich struktuře se objevují suky tak jako při pohledu na řez přirozeného dřeva. Dřevěnou plochu se suky znáte z masivních podlah, kde jsou součástí oblíbeného dekoru. Nyní můžete mít suky i na dveřích. Sukaté dýhy jsou další novinkou nabídky exkluzivních dýh z produkce SAPELI. Nový trend, který přichází ze zahraničí, dorazil i k nám. Bytoví architekti už navrhují současně masivní podlahy a dveře se sukatou dýhou. V takovém bytě je to pak v jednotném stylu. Sleva na tyto dýhy je od 3 100 Kč. Když si k těmto exkluzivním dýhám vyberete navíc bezfalcovou zárubeň Obtus, ušetříte dalších 2 600 Kč.

Nové dveře Mera – inspirace z Himálají

Jaro je pro značku SAPELI obdobím slev, což stavebníci jistě ocení. Nová akce se týká také nové modelové řady MERA. Sleva je 15 %. Tyto dveře vás překvapí zajímavě řešeným dveřním prosklením, které nezabírá celé křídlo, ale jen úzkou část. Design dveří Mera byl inspirován horolezeckými žebříky, které se pokládají přes ledovcové trhliny v Himálajích. Po jednom z himálajských velikánů - Mera Peak dostala nová modelová řada i své jméno. Slevové novinky i široký výběr dveří a zárubní SAPELI najdete v největším českém showroomu firmy Studio Interier v Mladé Boleslavi. Je to jedno ze značkových prodejních míst SAPELI POINT.

Sapeli akce dýha

Sapeli akce dveře MERA
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.