Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Nové dveře SAPELI za staré s bonusem 500 Kč

A je to tady. Další akce SAPELI, která vám ulehčí nákup. Nové dveře SAPELI získáte levněji tím, že za každé staré, které vyměníte, dostanete bonus 500 Kč. Spočítejte si všechny dveře v bytě, které už dosloužily a které neodpovídají modernímu stylu bydlení. Vidíte, bude to pěkná suma, která zlevní váš nákup! Stačí jen, abyste se zaregistrovali na webu sapeli.cz, obdrželi unikátní kód a bonus můžete uplatnit u kteréhokoli obchodního partnera SAPELI. Pokud se rozhodnete přímo v prodejně, nevadí, unikátní kód získáte také přímo na místě.

Nová akce SAPELI, která potrvá jen do konce března, dává příležitost vybrat si v široké nabídce. Víte, že SAPELI nabízí na 25 různých modelových řad interiérových dveří v dalších variantách? Akce platí pro všechny interiérové dveře, vchodové dveře do bytu a pro vstupní dveře do domu včetně kovové bezpečnostní zárubně. A ta se vám v dnešní době vyplatí. Je určena pro vstupní dveře ve standardní úpravě s odolností proti požáru, povětrnostním podmínkám, ale také pro modely odolné proti hluku či násilnému vniknutí. Akce se nevztahuje jen na modely v cenové skupině Praktik.

Bonus 500 Kč získáte, když si staré dveře vyměníte za nové SAPELI. Jejich počet musí být totožný a akce platí pro nákup celého nového kompletu, tedy dveří zárubně a kliky. A jak na to? Stačí se registrovat na webu sapeli.cz, který vám vygeneruje unikátní kód. Ten vás bude provázet u kteréhokoli obchodního partnera SAPELI. Jakmile nové dveře koupíte nebo si je necháte nainstalovat, prodejce vám vyplatí za každé staré dveře 500 Kč. Navíc se postará o jejich odvoz a likvidaci. Akce vám také umožňuje zúčastnit se soutěže o ceny za 20 000 Kč.

A víte o první letošní akci, při níž můžete dostat dveře SAPELI s nadstandardní úpravou za cenu standardu, tedy bez příplatků? Je prodloužena do konce února. Ještě to stihnete.

Akce třískovné
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz