Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Nové dveře SAPELI za staré s bonusem 500 Kč

A je to tady. Další akce SAPELI, která vám ulehčí nákup. Nové dveře SAPELI získáte levněji tím, že za každé staré, které vyměníte, dostanete bonus 500 Kč. Spočítejte si všechny dveře v bytě, které už dosloužily a které neodpovídají modernímu stylu bydlení. Vidíte, bude to pěkná suma, která zlevní váš nákup! Stačí jen, abyste se zaregistrovali na webu sapeli.cz, obdrželi unikátní kód a bonus můžete uplatnit u kteréhokoli obchodního partnera SAPELI. Pokud se rozhodnete přímo v prodejně, nevadí, unikátní kód získáte také přímo na místě.

Nová akce SAPELI, která potrvá jen do konce března, dává příležitost vybrat si v široké nabídce. Víte, že SAPELI nabízí na 25 různých modelových řad interiérových dveří v dalších variantách? Akce platí pro všechny interiérové dveře, vchodové dveře do bytu a pro vstupní dveře do domu včetně kovové bezpečnostní zárubně. A ta se vám v dnešní době vyplatí. Je určena pro vstupní dveře ve standardní úpravě s odolností proti požáru, povětrnostním podmínkám, ale také pro modely odolné proti hluku či násilnému vniknutí. Akce se nevztahuje jen na modely v cenové skupině Praktik.

Bonus 500 Kč získáte, když si staré dveře vyměníte za nové SAPELI. Jejich počet musí být totožný a akce platí pro nákup celého nového kompletu, tedy dveří zárubně a kliky. A jak na to? Stačí se registrovat na webu sapeli.cz, který vám vygeneruje unikátní kód. Ten vás bude provázet u kteréhokoli obchodního partnera SAPELI. Jakmile nové dveře koupíte nebo si je necháte nainstalovat, prodejce vám vyplatí za každé staré dveře 500 Kč. Navíc se postará o jejich odvoz a likvidaci. Akce vám také umožňuje zúčastnit se soutěže o ceny za 20 000 Kč.

A víte o první letošní akci, při níž můžete dostat dveře SAPELI s nadstandardní úpravou za cenu standardu, tedy bez příplatků? Je prodloužena do konce února. Ještě to stihnete.

Akce třískovné
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.