Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Dveře SAPELI – zimní slevová akce

Proč si začátek nového roku neudělat příjemným? Pořiďte si dveře SAPELI s nadstandardem, ale bez dalších nákladů. Nová akce pro dveře SAPELI nabízí 6 vylepšení v ceně standardu. Co třeba nehlučný zámek nebo zámek s magnetickou střelkou, aby se dveře samy zabouchly? Dalším vylepšením může být designová zárubeň Obtus, atypické rozměry dveří do starších bytů, kalené bezpečné sklo nebo bezpolodrážkové dveře do moderních interiérů. Můžete mít jedno vylepšení v ceně standardu, případně navíc v kombinaci s kaleným sklem či designovým nerezovým kováním za akční ceny.

Slevová akce pro dveře SAPELI platí pro všechny modelové řady interiérových dveří vyjma cenové skupiny Praktik a zárubní OKZ. Stačí, když nás navštívíte ve značkové prodejně SAPELI v Mladé Boleslavi. Značka SAPELI znamená kvalitu nejen u luxusních provedení, ale u dveří nejjednodušších modelů. Ne nadarmo se honosí certifikátem Česká kvalita a každoročně i oceněním CZECH TOP 100 nejlepších firem.

K nadstandardním úpravám v ceně standardu patří například bezpolodrážkové dveře. Moderní trendy interiérů si oblíbily jednoduché linie a co nejméně výstupků. Bezpolodrážkové řešení dává dveře a zárubeň do jedné roviny. V akci můžete mít magnetickou střelku v zámku, která dovoluje zavřít dveře bez použití kliky - prostým zabouchnutím. Víte přece, že děti se zavíráním dveří nijak nezdržují. Pokud si chcete užívat klid a otravuje vás klapání zavíraných dveří, můžete si vybrat nehlučný zámek s tichou střelkou. Speciální materiál je několikanásobně tiší než ocelová střelka.

Nechte se inspirovat novým stylem a vyberte si bez příplatku designovou zárubeň Obtus. Spojuje vertikální a horizontální linie zárubně „na tupo“. Obvyklé napojení linií v posledních desetiletí bylo „na koso“. Dalším vylepšením bez cenového navýšení jsou atypické rozměry dveří. Můžete si vybrat dveře vysoké až 210 cm. A co bezpečné sklo pro dětské pokoje? V nabídce je sklo silné 8 mm, které je až 6 x silnější než běžné sklo, které se dává jako výplň do dveří.

Zimní nabídka Sapeli
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.