Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Více než 30 novinek pro dveře SAPELI

Drobné detaily klik, vylepšení mechanismu otvírání či zcela nový materiál a nové atraktivní povrchy. To jsou letošní novinky pro dveře SAPELI. A je jich více než 30! Díky slevě 15 % na interiérové dveře včetně zárubně, která platí do konce června, navíc získáte i luxusní výrobky za přijatelné ceny. A to už se vyplatí. Alternativou je SAPELI Bonus 30 % z každé koupě interiérového kompletu. Za ušetřené peníze si můžete vybrat elektroniku, sportovní doplňky či oděvy v e-shopu www.sapeli.cz.wbonus.cz

Novým materiálem pro dveře SAPELI je Sapelit. Vyrábí se v imitacích přírodního dřeva pomocí digitální tiskárny a okamžitého UV tvrzení. Tyto nové fólie jsou odolnější než běžné, přitom jsou k dispozici za stejnou cenu. Vidět je můžete na modelových řadách Elegant Praktik a Elegant Komfort. Dostupné jsou v odstínech dub, buk, javor, třešeň, ořech a Bílá perla. Novinkou je také nová kolekce povrchů Sapdekor. U jejich výroby se používá nanotechnologie a výsledkem je, že vytvářejí 3D efekt. Materiál je nejen atraktivní na pohled, ale je příjemný i na dotek. Rozšířil výběr povrchů u vybraných modelových řad Bergamo, Domino, Elegant, Domino a Swing. Dostupný je v pěti odstínech, například jilm, oliva šedá.

Nové bezpečné reverzní otevírání dveří

Pro dveře SAPELI jsou každoroční novinky téměř povinností. Uživatele určitě zaujme nový styl otvírání dveří, který spoří místo a zvyšuje bezpečnost užívání. Jde o reverzní otevírání otočných dveří, kdy se místo otevírání od zárubně otevírají do zárubně. Je vhodné do úzkých chodeb, kde by náhlé otevření dveří zevnitř místnosti mohlo ohrozit jiné spolubydlící procházející chodbou. Zajímavé je i nové řešení u skládaných dveří, které uspoří plochu potřebnou k otevření dveří až o 50 %. Navíc disponují kováním, které umožní dveře SAPELI otevřít lehce a plynule.

Atraktivní je nová kolekce celoskleněných dveří a celoskleněných stěn Sapglass. Jsou vhodné pro otočné i posuvné na stěnu či do stavebního pouzdra. K dispozici je také široký sortiment vzorů skel Sapglass pro dveře SAPELI včetně dveřních doplňků jako jsou kliky, mušle, zámky a závěsy. Nové úpravy přibyly do skupiny dveří s úpravou Klima, která více odolává vlhkému prostředí. Nové jsou v úpravě Klima posuvné dveře i zcela nové modely Lotos a Note.

Luxusní Designové povrchy dveří

Pro zákazníky, kteří stále hledají něco nového, je určena kolekce tzv. Designových povrchů, která navazuje na kamenné dýhy. Tyto luxusní povrchy jsou velmi odolné a splňují nároky na atraktivní a nezvyklý vzhled. Můžete mít dveře v dekoru HPL Kámen Břidlice či HPL Kámen Láva. A co třeba dveře s patinou připomínající beton nebo rezavý plech? I ty jsou mezi novinkami pro dveře SAPELI. Kompletní nabídku dveří si prohlédněte na webu SAPELI.

Novinky SAPELI 2014
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.