Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

PORTA DOORS nabízí nové povrchy i kolekce

Výrobce dveří a zárubní Porta DOORS, který na evropský trh dodá měsíčně na 100 tisíc dveří, oživil jarní kolekci zajímavými novinkami. Přichází se zcela novými modely, rozšiřuje nabídku o nové povrchy s fóliemi, laminátem a speciální akrylovou barvou UV, která je odolná proti ultrafialovému záření. Novou kolekcí jsou dveře a zárubně Porta LEVEL, které jsou charakteristické horizontální strukturou dřeva, a mají ve fólii Porta Synchro 3D tři varianty odstínů Jasan Capri. Tato nová kolekce dveří Porta DOORS je k dispozici s bezpolodrážkovými i polodrážkovými dveřními křídly.

Nové povrchy v odstínech antracit

Další novinkou jsou nové povrchy dveří u modelových kolekcí Porta FOCUS, Porta LINE, Porta LEVEL. Oblíbená fólie Porta Synchro 3D, která zdůrazňuje přirozenou strukturu dřeva, dostala nové odstíny – Jasan Capri 1, 2 a 3. Tyto odstíny jsou k dispozici také u obložkových zárubní Porta LEVEL, Porta SYSTEM a Porta SYSTEM ELEGANCE. Obdivovatelé tmavých dekorů dveří Porta DOORS si mohou vybrat ze dvou nových povrchů v barvě antracit. Jde o lamináty CPL HQ a HPL, které se vyznačují mimořádnou odolností k vlhku i otěru. Také do barev přibyl odolnější nátěr. Jde o akrylovou barvu UV, která je ve světlých odstínech 9010, 9016, 1013 a 70472 dle stupnice RAL dostupná u modelové kolekce Porta GRANDE.

Nové dveře s fólií Porta Perfect 3

Oblíbená nová fólie Porta Perfect 3D u dveří Porta DOORS, která vyniká mimořádnou odolnosti vůči otěru a je stálobarevná, se nyní dostala i do dalších modelových řad. Zájemci ji najdou v nabídce modelů interiérových dveří DECOR, STYL, GRANDDECO, PASKY, FOKUS, TWIST, NOVA a FIT. Fólie s efektem 3D, tedy jak Porta Perfect, tak i Porta Synchro, už najdete u modelů pro vstupní dveře Porta DOORS řady AGÁT, OPÁL a KWARC. Novinkami nejsou u této kategorie dveří jen 3D fólie, ale také lamináty CPL HQ 0,2 mm, které obohatily kolekce KWARC, GRANIT a GRANIT PS. Inovací prošly některé detaily nabídek, například bez doplatku můžete mít šířku 60 mm a 80 mm u obložkové lišty u zárubní SYSTÉM, TUNEL PS, PS pro CELOSKLA GP, KOMPAKT a PROJEKT.

Novinky Porta doors
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.