Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

PORTA DOORS nabízí nové povrchy i kolekce

Výrobce dveří a zárubní Porta DOORS, který na evropský trh dodá měsíčně na 100 tisíc dveří, oživil jarní kolekci zajímavými novinkami. Přichází se zcela novými modely, rozšiřuje nabídku o nové povrchy s fóliemi, laminátem a speciální akrylovou barvou UV, která je odolná proti ultrafialovému záření. Novou kolekcí jsou dveře a zárubně Porta LEVEL, které jsou charakteristické horizontální strukturou dřeva, a mají ve fólii Porta Synchro 3D tři varianty odstínů Jasan Capri. Tato nová kolekce dveří Porta DOORS je k dispozici s bezpolodrážkovými i polodrážkovými dveřními křídly.

Nové povrchy v odstínech antracit

Další novinkou jsou nové povrchy dveří u modelových kolekcí Porta FOCUS, Porta LINE, Porta LEVEL. Oblíbená fólie Porta Synchro 3D, která zdůrazňuje přirozenou strukturu dřeva, dostala nové odstíny – Jasan Capri 1, 2 a 3. Tyto odstíny jsou k dispozici také u obložkových zárubní Porta LEVEL, Porta SYSTEM a Porta SYSTEM ELEGANCE. Obdivovatelé tmavých dekorů dveří Porta DOORS si mohou vybrat ze dvou nových povrchů v barvě antracit. Jde o lamináty CPL HQ a HPL, které se vyznačují mimořádnou odolností k vlhku i otěru. Také do barev přibyl odolnější nátěr. Jde o akrylovou barvu UV, která je ve světlých odstínech 9010, 9016, 1013 a 70472 dle stupnice RAL dostupná u modelové kolekce Porta GRANDE.

Nové dveře s fólií Porta Perfect 3

Oblíbená nová fólie Porta Perfect 3D u dveří Porta DOORS, která vyniká mimořádnou odolnosti vůči otěru a je stálobarevná, se nyní dostala i do dalších modelových řad. Zájemci ji najdou v nabídce modelů interiérových dveří DECOR, STYL, GRANDDECO, PASKY, FOKUS, TWIST, NOVA a FIT. Fólie s efektem 3D, tedy jak Porta Perfect, tak i Porta Synchro, už najdete u modelů pro vstupní dveře Porta DOORS řady AGÁT, OPÁL a KWARC. Novinkami nejsou u této kategorie dveří jen 3D fólie, ale také lamináty CPL HQ 0,2 mm, které obohatily kolekce KWARC, GRANIT a GRANIT PS. Inovací prošly některé detaily nabídek, například bez doplatku můžete mít šířku 60 mm a 80 mm u obložkové lišty u zárubní SYSTÉM, TUNEL PS, PS pro CELOSKLA GP, KOMPAKT a PROJEKT.

Novinky Porta doors
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz