Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Novinka: jarní sleva na dveře Porta Koncept

Už potřebujete vyměnit dveře v celém bytě? Chce změnit styl a být moderní? A víte, že právě na jaře vám může spadnout do klína mimořádná sleva 25 % na dveře Porta DOORS? Stačí, když si vyberete kolekci Porta Koncept. Jsou to moderní dveře s horizontálním řešením širokých pásů či desek na dveřním křídle včetně kombinací s matným bezpečnostním sklem. V jarní nabídce jsou k dispozici dveře s novými fóliemi s efektem 3D. Jde o fólie Portaperfect 3D a Portasynchro 3D, kterou doplňuje bílá fólie Super Matt. Dveře Porta DOORS s touto slevou si můžete prohlédnout také v největším české showroomu dveří a zárubní v Mladé Boleslavi.

Kolekce Porta Koncept dveří Porta DOORS splňuje všechny předpoklady pro svěží a moderní interiér. Imitace dřeva nebyla nikdy tak dokonalá, jako u těchto folií. 3D efekt umožňuje, abyste povrch dveří viděli velmi plasticky i se strukturou přírodního dřeva. Interiérové dveře Porta DOORS se skládají z pevného rámu z přírodního lepeného dřeva, který zabraňuje prohýbání. Na povrchu je stálobarevná fólie odolná i proti otěru.

Jarní akce Porta Koncept

Sleva na dveře Porta DOORS – kolekce modelů Porta Koncept

 • U povrchů Portasynchro 3D, Portaperfect 3D a Super Matt
 • U kompletů se zárubní Porta Systém
 • U bezpolodrážkového provedení se zárubní Porta Elegance
 • Pro jarní slevu pro dveře Porta DOORS jsou určeny komplety dveří a obložkových zárubní Porta Systém, které mají šířku profilu jen 80 mm a jsou také v provedení retro. Dále je možné vybírat ze dveří v bezpolodrážkovém provedení se zárubní Porta Elegance. Jejich výhodou je, že dveře jsou ve stejné rovině se zárubní. Dekory jsou v odstínech a strukturách dubu a akátu. Například u fólie Portasynchro 3D jsou odstíny akát stříbrný a medový a dub šarlatový či tmavý. Sleva 25 % pro dveře Porta DOORS a modely Porta Koncept je výhodná, když si pořídíte všechny dveře nové. Jarní akce se slevou pro dveře Porta DOORS na kolekci Porta Koncept probíhá do 31. června 2014.

  Více informací na webu PORTADOORS

  VZORKOVNA:
  Ptácká ul. 294
  293 01 Mladá Boleslav

  tel./fax: +420 326 701 075
  mobil: +420 601 280 280
  mobil: +420 608 108 080

  e-mail: obchod@studio-interier.cz
  internet: www.studio-interier.cz
  Ikona covid
  Vážení zákazníci,
  vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

  Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

  Děkujeme Vám za pochopení.