Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Slevy na dveře SAPELI – využijte akční balíčky

Se svojí rekonstrukcí jste se strefili do správného času. Akční balíčky dveří SAPELI vám zlevní výměnu dveří i starých zárubní. Sleva je na obložení starých kovových zárubní i na odolnější typy dveří. Také můžete dodat vašemu bytu větší bezpečí. Balíček se slevou je i na speciální bezpečnostní dveře. Pokud si objednáte akční balíček, získáte další výhody. V nabídce je klika Praktik jen za 100 korun, nákup na splátky bez navýšení a možnost prodloužení záruky na 5 let. Montážní firma vám navíc staré dveře odveze a postará se o jejich likvidaci. Akce potrvá do 30. dubna.

Balíček Panelák – Pomůže vám změnit vzhled vašeho interiéru, protože se levně zbavíte starých kovových zárubní. K tomu slouží dřevěné obložení kovové zárubně typu NORMAL a OBTUS. Instalace trvá jen několik minut, a bez bourání. Navíc si vyberete dveře SAPELI, které se vám budou nejvíc líbit. A ve stejném stylu v jakém bude obložka zárubně. Vaše dveře budou opět nové.

Balíček Rodina – Už žádné rušení hlukem z chodby, kuchyně nebo dětského pokoje. Vaše ložnice či pracovna budou oázou ticha. Bez příplatku si můžete vybrat vyšší odolnost dveří vůči hluku, vlhkosti i požáru. Tato sleva vás příjemně překvapí. Můžete získat dveře SAPELI se zvukovou izolací v hodnotě 27, 32 a 37 decibelů. Pro koupelnu se vám vyplatí vyšší odolnost vůči vlhkosti. Tyto dveře mají označení Klima II a Klima III. Protipožární dveře mají odolnost EI30.

Balíček Bezpečí – Chcete doma klidněji spát? Pořiďte si speciální bezpečnostní dveře SAPELI. Díky našemu balíčku Bezpečí je budete mít se slevou. V nabídce je typová řada SEKURA, která disponuje evropskou bezpečnostní třídou 2. To znamená, že dveře odolají hrubému násilí jako je proražení či vykopnutí a nezdolají je ani tato páčidla – šroubovák, kleště, kladivo, klín, nůž, háček, drát či pinzeta. Dveře jsou i protipožární a klimatické. Verze MULTI má navíc kvalitní zvukovou izolaci v hodnotě 37 decibelů.

Sapeli Balíčky
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz