Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Slevy na dveře SAPELI – využijte akční balíčky

Se svojí rekonstrukcí jste se strefili do správného času. Akční balíčky dveří SAPELI vám zlevní výměnu dveří i starých zárubní. Sleva je na obložení starých kovových zárubní i na odolnější typy dveří. Také můžete dodat vašemu bytu větší bezpečí. Balíček se slevou je i na speciální bezpečnostní dveře. Pokud si objednáte akční balíček, získáte další výhody. V nabídce je klika Praktik jen za 100 korun, nákup na splátky bez navýšení a možnost prodloužení záruky na 5 let. Montážní firma vám navíc staré dveře odveze a postará se o jejich likvidaci. Akce potrvá do 30. dubna.

Balíček Panelák – Pomůže vám změnit vzhled vašeho interiéru, protože se levně zbavíte starých kovových zárubní. K tomu slouží dřevěné obložení kovové zárubně typu NORMAL a OBTUS. Instalace trvá jen několik minut, a bez bourání. Navíc si vyberete dveře SAPELI, které se vám budou nejvíc líbit. A ve stejném stylu v jakém bude obložka zárubně. Vaše dveře budou opět nové.

Balíček Rodina – Už žádné rušení hlukem z chodby, kuchyně nebo dětského pokoje. Vaše ložnice či pracovna budou oázou ticha. Bez příplatku si můžete vybrat vyšší odolnost dveří vůči hluku, vlhkosti i požáru. Tato sleva vás příjemně překvapí. Můžete získat dveře SAPELI se zvukovou izolací v hodnotě 27, 32 a 37 decibelů. Pro koupelnu se vám vyplatí vyšší odolnost vůči vlhkosti. Tyto dveře mají označení Klima II a Klima III. Protipožární dveře mají odolnost EI30.

Balíček Bezpečí – Chcete doma klidněji spát? Pořiďte si speciální bezpečnostní dveře SAPELI. Díky našemu balíčku Bezpečí je budete mít se slevou. V nabídce je typová řada SEKURA, která disponuje evropskou bezpečnostní třídou 2. To znamená, že dveře odolají hrubému násilí jako je proražení či vykopnutí a nezdolají je ani tato páčidla – šroubovák, kleště, kladivo, klín, nůž, háček, drát či pinzeta. Dveře jsou i protipožární a klimatické. Verze MULTI má navíc kvalitní zvukovou izolaci v hodnotě 37 decibelů.

Sapeli Balíčky
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.