Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Zvýhodněné ceny na nejmodernější fólie PORTA DOORS

Plánujete rekonstrukci na letošní rok? Nebo jste se pustili rovnou do nové stavby? Využijte výhodnou nabídku pro dveře PORTA DOORS a jejich neprodávanější kolekci v povrchové úpravě s fóliemi Portasynchro 3D a Portaperfect 3D. Do konce dubna jsou za zvýhodněné ceny. Přitom nová povrchová úprava věrně imituje přírodní dřevo a díky nejmodernější technologii přináší trojrozměrný efekt. Dřevo vnímáte jako plastické a přímo „cítíte“ jeho strukturu. Nová úprava pro dveře Porta DOORS je ve variantách odstínů akátu a dubu.

Dveře Porta DOORS představují skvělou kombinaci příznivé ceny a kvality. Sortiment zahrnuje dřevěné dveře, laminátové i dveře s fóliemi jako moderní povrchovou úpravou. Právě fólie, které jsou definitivní úpravou povrchu dveří, představují moderní trend designu. Dokáží totiž věrně napodobit odstíny drahých dřevin, přitom je předčí ve vlastnostech, které od dveří požadujeme. Mají být odolné proti otěru, držet stálou barvu a odolávat vyšší vlhkosti či jiným vlivům. Fólie Portasynchro 3D a Portaperfect 3D pro dveře Porta DOORS jsou na to ideální. Například fólie Portaperfect 3D vykazuje nadstandardní odolnost.

Fólie Portasynchro 3D a Portaperfect 3D pro dveře Porta DOORS jsou vhodné pro otočné, posuvné i pro skládací dveře. Ve stejném dekoru jsou i zárubně, a pokud máte staré kovové, snadno je obložíme obložkou Porta RENOVA v požadované úpravě. Nejnovější fólie si můžete vybrat u více než desítky modelových řad, například u řady Porta NOVA, Porta GRANDDECO, Porta STYL či Porta TWIST. K dispozici je už sedm odstínů Portasynchro 3D a Portaperfect 3D, například akát stříbrný, dub šarlatový či dub Kalifornia. Všechny odstíny nových fólií pro dveře Porta DOORS můžete vidět v největším českém showroomu dveří a zárubní v Mladé Boleslavi. Čekají na vás do konce dubna zvýhodněné ceny.

3D dekory Porta doors
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.