Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Bezpečnostní dveře - Mladá Boleslav

Není příjemné přijít po dovolené do vykradeného bytu. A nepomohou ani rady zamykat na více západů. Zloději zámek snadno vylomí, dveře sundají z pantů či se do nich probourají. Na to jim stačí většinou pár minut. Zásadní zárukou bezpečnosti jsou vstupní bezpečnostní dveře. Podle stupně odolnosti se zařazují do evropských bezpečnostních tříd. Musí projít zkouškou odolnosti proti statickému zatížení, dynamickém zatížení i zkouškou odolnosti proti násilnému vniknutí. V našem sortimentu máme bezpečnostní dveře SAPELI a Porta DOORS, které tyto evropské bezpečností parametry splňují.

Vstupní bezpečnostní dveře SAPELI a Porta DOORS jsou zařazeny do bezpečnostní třídy 2 a 3 dle evropské normy ENV. To znamená, že jsou odolné nejen proti fyzickému útoku či proražení, ale i proti vypáčení a zlomení zámků pomocí kleští, šroubováku, kladiva, klínu, háčku, drátu, struny, nože nebo pinzety či za použití ještě dalšího nástroje, například páčidla. Takové bezpečnostní dveře nelze jen tak snadno překonat. Podle bezpečnostních expertů si zloději vybírají byty, které jim nedělají velké překážky. Pokud jim dáte dostatečnou bariéru v podobně bezpečnostních dveří, v drtivé většině je to odradí.

Vstupní bezpečnostní dveře SAPELI jsou ve dvojím provedení - kovové nebo dřevěné. Kovové dveře mají konstrukci podobnou trezoru. Do zesílené kovové zárubně se po obvodu zasouvá šest až sedm bezpečnostních čepů. Povrch je přitom k nerozeznání od interiérových dveří. Na plášti je buď CPL laminát, nebo přírodní dýha. Dřevěné bezpečnostní dveře SAPELI jsou vybaveny vícebodovým zámkem a pasivními čepy. Nasazují se na speciální kovové zárubně. Pokud máte staré zárubně, není problém je vybourat a osadit stavební otvor zárubněmi novými. Bezpečnostní dveře PORTA DOORS mají dvojitou zesílenou konstrukci, s opláštěním z hliníku a dřevovláknité desky. Disponují jedním až dvěma vícebodovými zasouvacími zámky a bezpečnostními trny proti vysazení.

Bezpečnostní dveře do bytu
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.