Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Udělejte z kovových zárubní dřevěné

Chcete vyměnit staré dveře za nové, ale máte staré kovové zárubně? Značka PORTA DOORS přichází s novinkou, jak se postarat i o ně. Nechte si obložit kovové zárubně obložkou Porta RENOVA na bázi dřeva a slaďte je s dekorem dveří. Vaše dveře budou jako nové, stejně jako obklad kovové zárubně. Toto moderní řešení vás zbaví starostí s nepříjemným bouráním kovových zárubní. Víte přece, co je s tím práce a stará futra drží jako přikovaná. Obklad kovové zárubně Porta RENOVA je elegantní způsob, jak přijít k novému bez obtížných stavebních prací.

Bojíte se, že se vám průchod dveřmi příliš zmenší? Žádný problém. Staré dveře byly většinou širší než dnešní, proto mají dostatečnou rezervu. Obklad kovové zárubně Porta RENOVA vám ubere jen 33 milimetrů, takže se hravě vejdete do doporučené normy. I montáž je poměrně snadná a především se nemusíte bát prachu ani hluku. Obložky kovové zárubně se vyrábějí a dodávají jako komplet, a na místě se sestaví. Komplet obkladu zárubně se skládá z nosníků a zaklápěcích lišt. Budete překvapeni, jak se kovové zárubně a dveře změní. Už vás nebude strašit kovový rám, který musíte pravidelně natírat.

Obklad kovové zárubně, kterým zcela nahradíte nehezkou kovovou zárubeň, pasuje na polodrážkové dveře, jak jste byli zvyklí. Nyní můžete mít dveře i zárubně ve stejném stylu, a to je náš cíl. Vyměnit jen dveře a nechat kovové zárubně, to je rekonstrukce na půli cesty. Vždy se vyplatí obnovit vše, tedy dveře i veřeje. Nabídka barev a dekorů obkladu zárubně je stejně široká jako u dveří Porta DOORS. Oblíbené jsou dekory dřeva či barevná provedení. K dispozici jsou řady dekorů Portadekor, Portasynchro SD, Portacortex, Super Matt, Portadur, Termofólie PCV, Portaperfect 3D i CPL HQ.

Porta RENOVA
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.