Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Kování na dveře, které vyhrálo designovou soutěž

Někdy se nemůžete rozhodnout, jaké kování na dveře zvolit? S kováním Minimal/Maximal značky M & T to máte jisté. Vyhrálo světovou designérskou soutěž, takže se nemůžete splést. Co mohlo porotu soutěže Red Dot Design Award v Singapuru 2013 na českém výrobku tak uchvátit? Porotci ocenili zejména spojení nápaditého designu s novátorským technickým řešením. Vždyť tuto kolekci kování pro rok 2013 chrání tři patenty a 26 průmyslových vzorů dokládajících její původ a originalitu. Jsou registrované pro celé území Evropské unie. Takový výrobek je ozdobou dveří.

Na kování M & T nejvíce asi zaujalo použití takzvané „neviditelné“ rozety, protože na interiérových dveřích je viditelné jen jednoduchá klika, přesto má mechanismus kliky na dveře či okna všechny požadované funkce. Spodní rozeta se instaluje jen v případě nutnosti dveře zamykat, například na WC. Důležitým designovým prvkem kovaní je využití a kombinace materiálů. V základním provedení je kování v lesklém chromu, ale jsou varianty s matným či broušeným niklem a různé alternativy atraktivního titanu. Průlomové je využití třícentimetrového designového proužku na pohledové části kliky, kde se může vystřídat sklo, dřevo, laminát, kůže či kov v různých barevných provedeních. Dveře pak s klikou skvěle ladí.

Kolekce kování Minimal/Maximal zahrnuje všestranné použití – na otočné i posuvné dveře , na skleněné dveře nebo celoskleněné stěny, na hliníkové i ocelové dveře, na okna a nechybí ani dveřní zarážky. Na každý typ dveří je určen speciální druh kování, ale každý v sobě zahrnuje systém bezhlučných tlačných pružin a tichý magnetický zámek. Oproti mechanickému provedení se dveře s tímto kováním otevírají a zavírají bezhlučně, protože střelka zámku nenaráží na kovovou zarážku. Navzdory důmyslné konstrukci je montáž velmi snadná a rychlá.

Kompletní kolekci dveřního kování M&T si můžete prohlédnout v našem showroomu včetně oceněného dveřního kování Minimal/Maximal.

dveřní kování MT
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.