Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Změňte svůj byt – instalujte skryté - bezobložkové zárubně

Skoncujte s fádním vzhledem vašeho bytu. Když jste se už pustili do rozsáhlé rekonstrukce, odstraňte i staré zárubně s dveřmi. Zvolte bezobložkové zárubně a uvidíte, jak se vám byt promění. Zárubně jsou základní konstrukcí dveří a ty nejběžnější jsou kovové a rám je vcelku. Dalším krokem k modernizaci zárubní byly obložkové zárubně. Mohly být z kovu, ale lidé si nejčastěji pořizují dřevěné. Stavební otvor se obložil dřevem se závěsy a kováním nebo kovovými či laminátovými lištami. Dekor zárubní se pak sladil s dveřmi a výsledný dojem nebyl špatný. Skryté zárubně však představují revoluci v konstrukci a vzhledu dveří.

Bezobložkové zárubně mají rám, který se však schová do stěny a poté, co se stěny opatří omítkami, se zárubeň skryje. Konstrukce rámu umožňuje použít bezpolodrážkové dveře, které jsou na obou stranách v rovině stěny a vytvářejí se stěnou celistvý dojem. Slouží jak pro otočné, tak i pro posuvné dveře. Pokud se do stěny instalují bezobložková stavební pouzdra, posuvné dveře se zasouvají přímo do stěny. Lze do nich použít dřevěné dveře i celoskleněné. Bezobložkové zárubně i bezobložková stavební pouzdra je nutné instalovat při hrubě stavbě nebo při rekonstrukci ještě před provedením omítek.

Firma JAP vyrábí jako jediná v Evropě dva typy bezobložkových zárubní, stejně tak bezobložková stavební pouzdra. Model EVO LINE je kompromisem mezi obložkou a skrytou zárubní JAP. Obložka už zcela chybí, ale zárubeň je jen naznačená pomocí designového rámečku. Model ABSOLUTE LINE má už naprosto čisté a rovné linie. Mezi stěnou a dveřmi je jen úzká mezera. Stěna je ve stejné rovině jako dveře z obou stran. Bezobložkové zárubně se vyrábějí i v atypických rozměrech do výšky 2 700 mm. Lze je použít na stěny zděné i sádrokartonové.

Skryté zárubně Absolute line
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.