Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Změňte svůj byt – instalujte skryté - bezobložkové zárubně

Skoncujte s fádním vzhledem vašeho bytu. Když jste se už pustili do rozsáhlé rekonstrukce, odstraňte i staré zárubně s dveřmi. Zvolte bezobložkové zárubně a uvidíte, jak se vám byt promění. Zárubně jsou základní konstrukcí dveří a ty nejběžnější jsou kovové a rám je vcelku. Dalším krokem k modernizaci zárubní byly obložkové zárubně. Mohly být z kovu, ale lidé si nejčastěji pořizují dřevěné. Stavební otvor se obložil dřevem se závěsy a kováním nebo kovovými či laminátovými lištami. Dekor zárubní se pak sladil s dveřmi a výsledný dojem nebyl špatný. Skryté zárubně však představují revoluci v konstrukci a vzhledu dveří.

Bezobložkové zárubně mají rám, který se však schová do stěny a poté, co se stěny opatří omítkami, se zárubeň skryje. Konstrukce rámu umožňuje použít bezpolodrážkové dveře, které jsou na obou stranách v rovině stěny a vytvářejí se stěnou celistvý dojem. Slouží jak pro otočné, tak i pro posuvné dveře. Pokud se do stěny instalují bezobložková stavební pouzdra, posuvné dveře se zasouvají přímo do stěny. Lze do nich použít dřevěné dveře i celoskleněné. Bezobložkové zárubně i bezobložková stavební pouzdra je nutné instalovat při hrubě stavbě nebo při rekonstrukci ještě před provedením omítek.

Firma JAP vyrábí jako jediná v Evropě dva typy bezobložkových zárubní, stejně tak bezobložková stavební pouzdra. Model EVO LINE je kompromisem mezi obložkou a skrytou zárubní JAP. Obložka už zcela chybí, ale zárubeň je jen naznačená pomocí designového rámečku. Model ABSOLUTE LINE má už naprosto čisté a rovné linie. Mezi stěnou a dveřmi je jen úzká mezera. Stěna je ve stejné rovině jako dveře z obou stran. Bezobložkové zárubně se vyrábějí i v atypických rozměrech do výšky 2 700 mm. Lze je použít na stěny zděné i sádrokartonové.

Skryté zárubně Absolute line
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz