Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Moderní a pevná konstrukce dveří Porta DOORS

Nové materiály a nové technologie přinesly změny v konstrukci interiérových i vchodových dveří. Zachovávají si strukturu a zbarvení původních dveří z masivu, jejich pevnost, ale jsou přitom lehčí. To jsou i dřevěné dveře Porta DOORS. Základem jejich stavby je rám z kvalitního borovicového nebo vrstveného dřeva. Je doplněn mřížkami z překližky či dřevotřísky a prostor mezi nimi je vyplněn dutinkovou dřevotřískou. Rám tak zajišťuje pevnost, ale vyplň, kde je méně dřevěného materiálu, umožňuje snižovat hmotnost dveří. U vstupních dveří Porta DOORS jsou dveře zpevněny kvalitním dubovým rámem, který je odolný vůči vlhkosti a vodě. Součástí výplně je pak voděodolný termoizolační panel.

Samostatnou kapitolou úpravy dřevěných dveří jsou různé dřevěné dekory. Vyrábějí se z dýh nejrůznějších dřevin. Dýhy, které používají dveře Porta DOORS jsou z evropských i exotických dřevin. Nejčastější dřevina na výrobu dýh pro dveře Porta DOORS je dub, javor, ořech. Dýhy jsou samozřejmě v různých odstínech. Jiné dřevo má evropský ořech, jiné americký ořech, zajímavé zbarvení má například bělený dub. Oblíbené je také dřevo z exotických krajů, například wenge. Je to tmavěhnědé dřevo s černým podélným žilkováním.Ale používajíse také dýhy ze dřeva limba či sapeli mahagon.Ani dýhy nejsou stejné, záleží na způsobu výroby. Jsou dýhy krájené, loupané a speciální kategorií jsou dýhy kořenice, které zobrazují kořenovou strukturu dřeva.

Při výběru dřevěných dveří se vyplatí znát i celkovou koncepci bytu i druh nábytku, který v interiéru bude. Jiné dekory vybíráme pro tradiční nábytek a klasický vzhled bydlení, jiné dveře Porta DOORS jsou vhodné pro supermoderní byty. Podle účelu použití vybíráme dveře venkovní, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, a dveře interiérové, u nichž se takové nároky nekladou. Pak už bude záležet jen na dekoru. Styl dveří rozhoduje i o tom, zda se hodí pro dveře otočné či posuvné. U dvoukřídlých posuvných dveří musíme počítat s tím, že půjde o velkou plochu a zbarvení dveří nám určí styl interiéru. Nejen dveře Porta DOORS, ale i dveře SAPELI si můžete prohlédnout v novém showroomu v Mladé Boleslavi, kde je na ploše 250 metrů čtverečných vystaveno na 120 typů dveří a zárubní.

Dřevěné dveře Porta doors
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.