Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Rekonstrukce bytu – nejdříve si stanovte priority

Rekonstrukce bytu je velký zásah do běžného života. Na co jste byli dosud zvyklí, se vám změní. Musíte si zvykat na nové prvky v bytě, změní to způsob vašeho bydlení. Rekonstrukce ale neznamená, že vyměníte koberce nebo dáte jiný povrch dveří. Rekonstrukce je například výměna podlahy, změna koupelnového jádra, nebo když měníte příčky a současně dveře a zárubně. Ale když opravdu chcete proměnit své bydlení, vyplatí se dělat všechno najednou. Špína a nepořádek budou jen jednou, a pak budete v novém. Záleží samozřejmě na vašich financích, zda na všechny nápady máte. Stanovte si priority rekonstrukce, a podle toho postupujte.

Rekonstrukce je většinou ideální příležitostí změnit velikosti místností, určit jim nový účel a vytvořit moderní prostor pro bydlení. Viděli jste na obrázcích či ve skutečnosti celoskleněné stěny a dveře nebo sklo s grafikou? I takové kreace vám umožní rekonstrukce bytu. Celoskleněné stěny a dveřejsou moderním interiérovým prvkem, který vnáší do bytu světlo a mění výrazně jeho vzhled. Umožňují to moderní posuvné systémy, které umožní vyměnit otočné dveře na dveře posuvné. Tam, kde vám obyčejné dveře překážely, budete mít posuvné dveře a pohodlný přístup. Získáte prostor a místo, které můžete využít jinak.

Posuvné dveře se v rámci rekonstrukce bytu dají instalovat různým způsobem. Posuvné systémy jim umožňují posun podél stěny, takže se posouvají do stran, k sobě nebo přes sebe. Použít se dají dřevěné dveře i skleněné dveře. Díky instalaci fixních a posuvných dílů se dají vytvořit celoskleněné stěny. Zajímavým a efektivním způsobem instalace posuvných dveří jsou stavební pouzdra JAP. Zabudují se do zděné či sádrokartonové stěny, takže se posuvné dveře zasouvají přímo do zdi. Pak nejsou vidět a obytný prostor dostává úplně jiný vzhled. Stavební pouzdra jsou vhodná při větší rekonstrukci, kdy se bourají a mění příčky.

Rekonstrukce bytu – nejdříve si stanovte priority
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz