Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Rekonstrukce bytu – nejdříve si stanovte priority

Rekonstrukce bytu je velký zásah do běžného života. Na co jste byli dosud zvyklí, se vám změní. Musíte si zvykat na nové prvky v bytě, změní to způsob vašeho bydlení. Rekonstrukce ale neznamená, že vyměníte koberce nebo dáte jiný povrch dveří. Rekonstrukce je například výměna podlahy, změna koupelnového jádra, nebo když měníte příčky a současně dveře a zárubně. Ale když opravdu chcete proměnit své bydlení, vyplatí se dělat všechno najednou. Špína a nepořádek budou jen jednou, a pak budete v novém. Záleží samozřejmě na vašich financích, zda na všechny nápady máte. Stanovte si priority rekonstrukce, a podle toho postupujte.

Rekonstrukce je většinou ideální příležitostí změnit velikosti místností, určit jim nový účel a vytvořit moderní prostor pro bydlení. Viděli jste na obrázcích či ve skutečnosti celoskleněné stěny a dveře nebo sklo s grafikou? I takové kreace vám umožní rekonstrukce bytu. Celoskleněné stěny a dveřejsou moderním interiérovým prvkem, který vnáší do bytu světlo a mění výrazně jeho vzhled. Umožňují to moderní posuvné systémy, které umožní vyměnit otočné dveře na dveře posuvné. Tam, kde vám obyčejné dveře překážely, budete mít posuvné dveře a pohodlný přístup. Získáte prostor a místo, které můžete využít jinak.

Posuvné dveře se v rámci rekonstrukce bytu dají instalovat různým způsobem. Posuvné systémy jim umožňují posun podél stěny, takže se posouvají do stran, k sobě nebo přes sebe. Použít se dají dřevěné dveře i skleněné dveře. Díky instalaci fixních a posuvných dílů se dají vytvořit celoskleněné stěny. Zajímavým a efektivním způsobem instalace posuvných dveří jsou stavební pouzdra JAP. Zabudují se do zděné či sádrokartonové stěny, takže se posuvné dveře zasouvají přímo do zdi. Pak nejsou vidět a obytný prostor dostává úplně jiný vzhled. Stavební pouzdra jsou vhodná při větší rekonstrukci, kdy se bourají a mění příčky.

Rekonstrukce bytu – nejdříve si stanovte priority
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.