Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Nerezové zábradlí JAP – nový design vašeho schodiště

Máte staré schodiště, ale kvůli rekonstrukci interiéru mu chcete dodat nový styl? Základní konstrukci hodláte ponechat, ale hledáte možnosti pro nový design? Využijte naší nabídku pro nové nerezové zábradlí JAP. Uvidíte, jak to váš interiér změní k lepšímu. Nerezové zábradlí je stavebnicového typu, takže si můžete vybrat jakékoli komponenty z nabídky a kombinovat je. Základem jsou nerezové sloupky, mezi kterými může být různá výplň. Můžete mít plnou výplň ze skla, lankovou nebo tyčovou výplň.

Nerezové zábradlí JAP můžete mít s plnou skleněnou výplní.Pak vyberete vhodné nerezové úchyty a materiál na madlo. Může být kovové nebo v kombinaci s dřevem. Jako dřevo se na nerezové zábradlí používá tvrdý buk. Prutové výplně mohou být svislé či příčné a opět také v kombinaci se dřevem. Další variantou je lanková výplň, která je subtilnější a hodí se pro méně masivní schodiště. Tyčová a lanková výplň může být i v kombinaci s plnou skleněnou výplní.

Při výběru nerezového zábradlí JAP musíte pamatovat na to, že parametry schodiště, stejně jako zábradlí, podléhají zákonným normám, pokud v domě bydlí děti. Zábradlí musí být pro ně bezpečné, aby jím nepropadly. Nerezové zábradlí s plnou skleněnou výplní tyto podmínky splní, stejně jako lanková či tyčová výplň při zachování daných rozměrů mezer mezi nimi. Díky jednoduchému řešení uchycení komponentů, se dá zvládnout montáž i svépomocí.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.