Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Laminátové a vinylové podlahy Wineo - dobrá alternativa

Chcete kvalitní a praktickou podlahu, ale nejste ochotni utrácet za luxusní krytiny? Ideálním řešením jsou laminátové a vinylové podlahy Wineo. Jsou levnější alternativou dřevěných materiálů, ale překvapí vás příjemným povrchem. Jsou velmi odolné k opotřebení, znečištění skvrnami a nevadí jim náhlé změny teplot. Laminátové a vinylové podlahy Wineo se snadno udržují a na výběr máte velkou škálu dekorů dřeva a barevných odstínů. Jejich výhodou také je, že jsou stálobarevné.

Například vinylové podlahy Wineo jsou už z nové generace syntetických krytin. Dnes jsou však komfortnější než kdysi. Už to není syntetické lino, které znají vaši rodiče. Jsou většinou vícevrstvé, vlastní těleso krytiny je rozděleno na zvukotěsnou spodní část, fólii se vzorem a svrchní nášlapnou část. Krytina je zvukotěsná, má měkký povrch, je odolná proti poškrábání a udržuje si dlouhý čas původní barvu a vzor. Vinylová podlaha má speciální ochranný povrch. Laminátové a vinylové podlahy Wineo jsou odolné proti vodě a vlhkosti.

Laminátové a vinylové podlahy jsou v dřevěných dekorech

Laminátové a vinylové podlahy Wineo významného německého výrobce jsou oblíbené mj. i proto, že za přiměřenou cenu imitují dřevo, dlažbu a další atraktivní podlahoviny. Lze je použít nejen do bytů, ale i do velkých administrativních a sportovních prostor. Snadno se totiž udržují. Stačí podlahu zamést nebo vyluxovat a otřít vlhkým hadrem s minimem saponátů. Vyberte si laminátové a vinylové podlahy Wineo z naší nabídky.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.