Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Dveře SAPELI – skvělá volba

Víte, že dveře SAPELI jsou i v budově Parlamentu České republiky? Stavitelé prý tehdy chtěli kvalitní výrobek, který navíc vypadá luxusně. Dveře SAPELI jsou totiž oblíbené nejen v domácnostech, ale v nejrůznějších administrativních prostorách. Jsou mimořádně odolné a vypadají pěkně. To jsou hlavní přednostitéto značky. Nabízejí tolik modelů, že si vybere opravdu každý. A nebude mít pocit, že v každém interiéru budou stejné dveře. Nevadí, že máte staré kovové zárubně, firma je obloží dřevem.

Základním materiálem, který dveře SAPELI proslavil a otevřel jim dveře do Evropy, je povrchová úprava z přírodních dýh. Kolik je druhů dřeva, tolik je i dýh. Opravdu je to velký výběr, stejně jako různých tvarů skleněných výplní. Dveře SAPELI se vyrábějí také z nových a odolných materiálů jako je CPL laminát, který vyniká vysokou odolností proti mechanickému poškození i vlivu chemických látek. Můžete mít i dveře se zalisovanou dekorační fólií ve vakuovém prostředí. Jsou bezpečně chráněny proti pronikání vlhkosti. Nebo celoskleněné dveře či hliníkové dveře.

Hlavní druhy dveří SAPELI
  • Interiérové dveře (na 20 různých modelů)
  • Vchodové dveře
  • Speciální dveře (protihlukové, protipožární či do zdravotnických prostor)
  • Bezpečnostní dveře

Společnost SAPELI, jejíž historie sahá až do 19. století, patří mezi největší výrobce dveří a zárubní v České republice. Laťové dveře se v Polné vyráběly už před více než půlstoletím a po restituci v roce 1992 noví majitelé navázali na dlouholetou tradici. Dveře SAPELI si okamžitě získaly oblibu zejména pro kvalitní dýhový povrch a precizní zpracování. Ale už nestačí jen otočné otvírání jako kdysi. Dnes je na výběr z různých systémů otvírání. Jsou dveře SAPELI otočné, kyvné, posuvné, harmonikové či skládací. Najdete je doma, ale i v dalších zemích Evropy. Vybírejte dveře SAPELI z naší nabídky.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.