Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Dveře PORTADOORS – spojení kvality a rozumné ceny

Znáte ten příměr? Západní kvalita a východní ceny? To přesně sedí na dveře PORTA DOORS. Moderní výroba podle nejnovější západní technologie umožňuje, abyste dostali dveře, jejichž různé typy jsou vhodné jako vstupní, do interiérů či pro extrémní účely. Ceny jsou však velmi rozumné. Dveře PORTA DOORS jsou vzhledově variabilní, s klasickým dřevěným dekorem, lakované nebo potažené moderními a odolnými fóliemi. Nechcete mít přece stejné dveře jako váš soused, přestože vám vyhovuje kvalita i cena? Můžete vybírat ze čtyřicítky modelů dveří, které snesou i přísná bezpečností měřítka.

Základní druhy dveří PORTA DOORS
  • Vstupní venkovní dveře
  • Vstupní vnitřní dveře
  • Klasické interiérové dveře
  • Posuvné a skládací dveře
  • Speciální dveře (protipožární, protihlukové)
Obklad kovové zárubně Porta RENOVA

Moderní konstrukční prvky a povrchová úprava dělá z dveří Porta DOORS vynikající kus nábytku ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Dveře PORTA DOORS jsou vyrobeny z velké škály materiálů – od dubového dřeva pro venkovní dveře, které odolají vodě a dešti, až po odlehčené konstrukce s voštinou pro dveře do interiérů. Dveře PORTA DOORS jsou buď dýhované, lakované ekologickými laky, potažené foliemi s různým vzorem či laminované materiály CPL.

UNIKÁTNÍ POVRCH Portaperfect 3D a Portasynchro 3D VĚRNĚ IMITUJE STRUKTURU DŘEVA

Zvolte dveře z dílny silného evropského výrobce

Výrobce dveří PORTA DOORS má více než dvacetileté zkušenosti s jejich výrobou a patří mezi největší producenty v tomto oboru v Evropě. Vždyť měsíčně dodá na evropský trh přibližně 100 tisíc dveří a zárubní. Dveře PORTA DOORS jsou žádaným artiklem stavebníků právě pro svoji kvalitu a rozumnou cenu. Vybrat si můžete z různých forem otočných, posuvných dveří na stěnu nebo do stavebního pouzdra. Všem posuvným dveřím v naší nabídce vyhovuje stavební pouzdro JAP. Zvolte si dveře PORTA DOORS z produkce silného evropského výrobce.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.