Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Dřevěné podlahy Kährs

Kde myslíte, že je nejtvrdší dřevo? Samozřejmě, že především v severských oblastech Evropy, kde roste pomalu a v dospělosti má vynikající vlastnosti. A právě na tuto vlastnost spoléhají dřevěné podlahy Kährs, které se vyrábějí na pilách ve Švédsku a Norsku. Švédská kvalita se projevuje stálobarevností a mimořádnou odolností parket, které jsou vhodné i pro povrchy sportovních hal. Při správném výběru dřevavytvoříte stylový interiér, který jen doplníte kusy nábytku, jež budou s podlahou ladit.

Dřevěné podlahy Kährs mají renomé už více než 150 let a byly vždy na špici technologického vývoje. Potvrzují to patenty, které firma získala v průběhu let za kvalitu i provedení. Například v roce 2001 stála švédská společnost znovu v popředí vývoje spojů pro vícevrstvé parkety. Precizní provedení je vždy jistotou pro celkový výsledek. Dřevěné podlahy Kährs jsou ozdobou každého interiéru.

Dřevěné podlahy Kährs se vyrábějí v různých tloušťkách a v provedení jedna až tři lamely. Parkety jsou podle zatížení rozděleny od tloušťky 7 mm až po 20 mm pro sportovní plochy. Vybrat si můžete parkety pro větší zatížení do chodby či kuchyně či pro menší zatížení do ložnice. Dřevěné podlahy Kährs jsou pověstné velkou škálou druhů dřeva i svoji barevností. Používají 8 druhů dřevin, z nichž odolné a tvrdé parkety vyrábějí. Nejčastější jsou podlahy z dubu, buku, javoru, ale atraktivní jsou podlahy z třešně či tropického eukalyptu neboli jarrahu.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.