Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Dřevěné podlahy Kährs

Kde myslíte, že je nejtvrdší dřevo? Samozřejmě, že především v severských oblastech Evropy, kde roste pomalu a v dospělosti má vynikající vlastnosti. A právě na tuto vlastnost spoléhají dřevěné podlahy Kährs, které se vyrábějí na pilách ve Švédsku a Norsku. Švédská kvalita se projevuje stálobarevností a mimořádnou odolností parket, které jsou vhodné i pro povrchy sportovních hal. Při správném výběru dřevavytvoříte stylový interiér, který jen doplníte kusy nábytku, jež budou s podlahou ladit.

Dřevěné podlahy Kährs mají renomé už více než 150 let a byly vždy na špici technologického vývoje. Potvrzují to patenty, které firma získala v průběhu let za kvalitu i provedení. Například v roce 2001 stála švédská společnost znovu v popředí vývoje spojů pro vícevrstvé parkety. Precizní provedení je vždy jistotou pro celkový výsledek. Dřevěné podlahy Kährs jsou ozdobou každého interiéru.

Dřevěné podlahy Kährs se vyrábějí v různých tloušťkách a v provedení jedna až tři lamely. Parkety jsou podle zatížení rozděleny od tloušťky 7 mm až po 20 mm pro sportovní plochy. Vybrat si můžete parkety pro větší zatížení do chodby či kuchyně či pro menší zatížení do ložnice. Dřevěné podlahy Kährs jsou pověstné velkou škálou druhů dřeva i svoji barevností. Používají 8 druhů dřevin, z nichž odolné a tvrdé parkety vyrábějí. Nejčastější jsou podlahy z dubu, buku, javoru, ale atraktivní jsou podlahy z třešně či tropického eukalyptu neboli jarrahu.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz