Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Celoskleněné dveře a stěny – nápadité řešení

Chcete se už konečně zbavit zažitých zvyklostí tvorby interiéru a dát svým představám větší volnost? Nebo plánujete opravdu moderní řešení kanceláře či baru? Vyzkoušejte celoskleněné dveře a stěny. Umožní vám pracovat s prostorem jinak, než jste byli dosud zvyklí. Celoskleněné dveře a stěny rozšíří vaše možnosti, přinesou do interiéru nové nápady a design, vytvoří atraktivní místo. Nebojte se využít moderní grafiky na sklo, s níž můžete dělat interiérové divy. Nabídka tvarů, barev a motivů se neustále rozšiřuje.

Celoskleněné dveře a stěny se dají sestavit díky modernímu kování a novým technologiím otevírání. Tradiční jsou otočné dveře, ale můžete mít posuvné dveře s posuvným systémem, kterého si v interiéru ani nevšimnete. Skleněné dveře se mohou stát zajímavým designovým prvkem například u systému TRIX ONE. Celoskleněné dveře a stěny využívají nejčastěji posuvných systémů, protože šetří místo a jsou elegantní. Dveře se posunují podél stěn nebo do stavebních pouzder ukrytých ve stěně. Mohou se ovládat samostatně nebo synchronně.

Celoskleněné dveře a stěny jsou buď z čirého, nebo matného materiálu, jehož základem je bezpečnostní sklo o tloušťce 10 až 12 mm. Novinkou je ale sklo s grafikou. Dokážete si představit, že máte stěnu, která vám připomíná výhled na velkoměsto nebo je ztvárněna abstraktní grafikou? Ale není to žádná tapeta. Z někdejší nezajímavé kavárny můžete udělat opravdu stylové místo. Celoskleněné dveře a stěny s grafikou propouštějí světlo a vytvářejí různé světelné efekty. To si opravdu s tapetou nespletete.Vybírejte z naší bohaté nabídky grafických motivů na skle či dveřního kování.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Druhy konstrukcí skleněných stěn

Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn

Fotografie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.