Výhody nákupu u nás
Designové vybavení interiéru v kvalitě bez kompromisů…

Bezpečnostní dveře do bytu – ochrana majetku i zdraví

Když slyšíte každoroční statistiky vloupání a krádeží, máte oprávněné obavy, zda váš byt či dům je dostatečně chráněn. Dnešní zloději jsou opravdu troufalí a vyplatí se dát jim do cesty nějakou překážku. A tou jsou bezpečnostní dveře. Nabízíme bezpečnostní - vstupní dveře značek SAPELI a PORTA DOORS, které odpovídají evropské bezpečnostní třídě 2 a 3. Ta určuje míru ochrany proti násilí i při použití speciálních nástrojů, jako jsou například páčidla.Chraňte si svůj majetek a zdraví, do toho už se vyplatí něco investovat. Dnešní bezpečnostní systémy dveří vás navíc současně chrání před hlukem i požárem.

Druhy bezpečnostních dveří SAPELI a PORTA DOORS
  • SAPELI BT2
  • SAPELI BT3
  • Porta DOORS – Agat
  • Porta DOORS – Opal
  • Porta DOORS – Kwarc
  • Porta DOORS – Granit

Odolnost dveří je zajištěna trezorovým systémem

Bezpečnostní dveře jsou buď kovové, dřevěné nebo laminátové. Výplň dveří je obvykle z pevné dřevotřísky, případně vyztuženái několika hliníkovými vrstvami či kovovými pruty, protože musí odolat proražení či jinému fyzickému násilí. Do kovových zárubní se při uzamknutí zasouvají ocelové bezpečnostní čepy podobně jako v trezoru. Dalšími bezpečnostními prvky jsou vícebodový zámek, širší kovový práh a bezpečnostní kování. Povrchová úprava je stejná jako u jiných typů dveří SAPELI či PORTA DOORS, to znamená přírodní dýha, laminátové povrchy, barevné dekory či termofólie.

Bezpečnostní dveře současně izolují od hluku a chrání před požárem

Ochranné prvky bezpečnostních dveří slouží současně i jako protihluková bariéra či ochrana před požárem, kouřem nebo vlhkostí. Například bezpečnostní modely dveří PORTA DOORS izolují hluk až do hodnoty 36 decibelů a speciální dvojitá vrstva hliníku chrání interiér před požárem a kouřem. Odolávají přímému ohni až 30 minut. Aby bezpečnostní dveře splnily kritéria evropských norem, procházejí speciálními testy a jejich odolnost je proto garantována. Bezpečnostní dveře se vyrábějí vždy z nejkvalitnějších materiálů.

V našem showroomu máme vystaveny tyto vzorové bezpečnostní dveře do bytu:
  • Bezpečnostní dveře SAPELI Sekura BT2
  • Bezpečnostní dveře SAPELI BT3 s trezorovým mechanismem
  • Bezpečnostní dveře PORTA DOORS Opál Plus BT2
Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

Sapeli

nahled nahled nahled nahled

Porta Doors

nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz